Jak może wiecie, większość firm opiera swoje działania o media społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram, LinkedIn czy też YouTube. A może być to spowodowane na przykład tym, że to właśnie tam Polacy spędzają najwięcej swojego wolnego czasu. Badania wykazują, że jest to blisko 60%. Dlatego też nasza agencja marketingowa oferuje firmom szkolenia z zakresu social mediów. Czego można się z nich dowiedzieć? Sprawdź.

Szkolenia Social Media

Kurs social media kierujemy przede wszystkim do osób, które chciałyby zacząć swoje działania społecznościowe w serwisach internetowych, takich jak Facebook, Instagram lub LinkedIn. W naszej ofercie znajdziesz w szczególności:

Szkolenia Social Media – Facebook dla firm

Facebook to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na całym świecie. Można w nim znaleźć aż kilkadziesiąt milionów stron firmowych. Trafić do tego grona nie jest trudno, ciężej jest się uwidocznić. Poprzez szkolenia social media w zakresie Facebooka, dowiesz się jak założyć fanpage na Facebooku; co warto umieszczać na swoim fanpage’u; jak skutecznie zdobywać nowych odbiorców, którzy zostaną z Tobą na dłuższy okres czasu i będą lajkować, komentować oraz udostępniać Twoje posty; jak działać na różnych, wydarzeniach lub profilach, a także jak pisać żeby zdobywać tych nowych odbiorców. Pamiętaj, że dobrze stworzone treści mogą przynieść zadowalające wyniki i pokazać kolejne możliwości do osiągnięcia.

Szkolenia Social Media – Instagram

Instagram to kolejny serwis społecznościowy z bardzo dużą ilością kont użytkowników. Znajduje się ich tam aż 800 milionów, w tym znajdują się też konta firmowe. Dlatego z naszych szkoleń social media w zakresie Instagrama dowiesz się jak założyć profil w tym medium społecznościowym; jak pisać posty, aby były one angażujące dla Twoich obserwujących; a także jakie są tutaj zasady publikowania postów. Oprócz tego dowiesz się w jaki sposób wykorzystywać nowości social mediów w praktyce. W przypadku Instagrama chodzi tutaj głównie o Insta Stories.

Szkolenia Social Media – LinkedIn

Ten serwis społecznościowy uznawany jest za jeden z największych serwisów dla profesjonalistów, którzy stawiają na kontakty zawodowo-biznesowe. Podczas szkolenia social media LinkedIn dowiesz się jak założyć profil na LinkedIn, a także poznasz podstawowe informacje o statystykach, profilu prywatnym i firmowym. Oprócz tego dowiesz się jak tworzyć ciekawe i przyciągające uwagę nagłówki, jak je publikować oraz jak pisać treści, żeby przynosiły one zadowalające efekty.

Szkolenia Social Media – czy warto wziąć w nich udział?

Jak można zauważyć, social media to w ostatnim czasie bardzo popularna forma działań firmowych. Być może jest to spowodowane szybką komunikacją z klientami. Jednak, aby taka komunikacja mogła być nawiązana, to oczywiście najpierw trzeba zadbać o skuteczność wszystkich swoich działań. Nasze szkolenia social media właśnie Cię do nich przygotują. Oprócz szkoleń z serwisów Facebook, Instagram i LinkedIn oferujemy postawowe szkolenia z YouTube. Dzięki uczestnictwu w kursie zdobędziesz nie tylko solidną dawkę wiedzy, ale poznasz również praktyczne zastosowania w codziennej pracy. Dlatego jednym słowem WARTO wziąć udział w szkoleniach tego typu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj