Chcesz usunąć swoje konto na Facebooku, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Poniżej znajdują się wskazówki, które Ci w tym pomogą. Jednak musisz pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na trwałe usunięcie konta, nie będziesz mieć możliwości ponownego aktywowania go.

Jak usunąć konto na Facebooku?

Żeby usunąć konto na Facebooku, należy wejść w Ustawienia, a następnie wybrać Twoje informacje na Facebooku. Tam znajdziesz opcję Usuń konto i informacje, a później Usuń moje konto. Po kliknięciu w nią zostaniesz poproszony o wprowadzenie swojego hasła – kiedy je wpiszesz, wybierz opcje Kontynuuj i Usuń konto.

Co ważne, w ciągu 30 dni możesz anulować usunięcie konta, jeżeli nagle zmienisz zdanie. Po tym czasie wszystkie znajdujące się na nim informacje zostaną trwale usunięte, nie możesz ich odzyskać. W razie konieczności możesz wcześniej pobrać ich kopię, mogą to być zdjęcia, posty itp.

Czy zawsze trzeba trwale usuwać konto na Facebooku?

Nie musisz decydować się na trwałe usunięcie konta, jeśli chcesz zrobić sobie dłuższą przerwę od Facebooka. Możesz też skorzystać z możliwości tymczasowej dezaktywacji. Wtedy inni użytkownicy nie będą widzieli konta, a zdjęcia, filmy i inne publikowane przez Ciebie treści nie zostaną usunięte. Co więcej, po dezaktywacji konta wciąż możesz korzystać z aplikacji Messenger (zdjęcie profilowe nadal będzie widoczne w konwersacjach).

jak usunąć facebooka, logowanie do facebooka, tła na facebooka, tło na facebooka, jak pobrać film z facebooka, jak usunac facebooka, usuwanie facebooka, tapety na facebooka, jak założyć facebooka, awaria facebooka, zdjęcia na facebooka, jak ściągnąć film z facebooka, jak włamać się na facebooka, jak usunąć konto z facebooka, obrazki na facebooka, pobieranie filmów z facebooka, jak usunąć znajomego z facebooka, śmieszne obrazki na facebooka, zdjęcia w tle na facebooka, kartki urodzinowe na facebooka, posty na facebooka, założyciel facebooka, opisy na facebooka, twórca facebooka,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj