Obecnie  naprawdę wiele osób posiada konto na Facebooku. Jeśli jednak jeszcze nie jesteś posiadaczem tego popularnego portalu społecznościowego, a masz ochotę go założyć, to nic straconego. W tym krótkim artykule krok po roku poprowadzę Cię w celu założenia konta na Facebooku.

Konto na Facebooku – jak założyć?

Nie ma nic prostszego niż założenie konta na Facebooku. Najpierw musisz wejść na stronę Facebook.com, a tam musisz wprowadzić swoje imię, nazwisko, adres e-mail bądź numer telefonu. Lepszą możliwością jest podanie adresu e-mail, jest to po prostu bezpieczniejsze i pozwala uniknąć niepotrzebnych działań marketingowych ze strony Facebooka. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie hasła, daty urodzenia oraz podania swojej płci. Pamiętaj, że legalnie możesz utworzyć konto na Facebooku jeśli masz minimum 13 lat. Dalszym krokiem jest kliknięcie opcji „zarejestruj się”. Teraz musisz tylko potwierdzić swój adres e-mail lub numer telefonu, aby zakończyć proces rejestracji. Gotowe, udało się założyć swoje konto na słynnym portalu społecznościowym.

Mam już konto na Facebooku – co dalej?

Masz już założone swoje konto na Facebooku, więc teraz możesz zacząć je ustawiać. Możesz zacząć od ustawienia zdjęcia profilowego, a potem czas na dodawanie znajomych. Możesz także uzupełnić informacje na swój temat. Gotowe? Miłej zabawy.

jak usunąć wiadomości z facebooka, życzenia świąteczne na facebooka, załóż facebooka, od ilu lat można mieć facebooka, emotki na facebooka, jak odzyskać usunięte wiadomości z facebooka, jak złamać hasło na facebooka, jak skasować facebooka, jak usunąć facebooka na stałe, kartki świąteczne na facebooka, jak zlikwidować facebooka, jak usunąć zdjęcie profilowe z facebooka, aplikacje na facebooka, fajne teksty na facebooka, jak korzystać z facebooka, dezaktywacja facebooka, śmieszne teksty na facebooka, pobieranie z facebooka, życzenia noworoczne na facebooka, zdjęcia z facebooka, ściąganie filmów z facebooka, jak ściągnąć filmik z facebooka, aktualizacja facebooka, badoo przez facebooka, fajne posty na facebooka,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj