Urządzenia podsłuchowe od dawna nie są skomplikowaną aparaturą przeznaczoną dla specjalistów. Właściwie każdy może z nich skorzystać. Niepotrzebne są skomplikowane systemy transmisji dźwięku ani łącza radiowe czy GSM. Wystarczy dobrze zakamuflowane urządzenie podsłuchowe. Przykładem takiego sprzętu jest niezawodny i tani podsłuch ukryty w pendrive.

Pendrive to przedmiot, który z pewnością nie wzbudza podejrzeń. Wszędzie, gdzie używane sa komputery – w biurze, w magazynie, w sklepie czy w domu zazwyczaj znajduje się kilka pendrivów. Są popularnym gadżetem dodawanym do katalogów, reklamowych przedmiotów i nikt nie będzie zastanawiać się nad ich pochodzeniem. W najzwyklejszym pendrive można ukryć skuteczne urządzenie podsłuchowe działające jak dyktafon i nagrywające dźwięki otoczenia z dużą dokładnością. Znajdujący się na biurku czy regale pendrive ma zasięg nagrywania około 5 metrów. Pojemność pamięci wystarcza na 96 godzin nagrania, a działanie na zasilaniu akumulatorowym gwarantuje 16 godzin nagrania non-stop. Doskonały kamuflaż podkreśla to, że jednocześnie może służyć jako normalny pendrive.

Gdzie kupić niezawodny i tani podsłuch?

Tani nie znaczy gorszej jakości. Najrozsądniejszym stosunkiem jakości do ceny mogą poszczycić się urządzenia oferowane przez alfatronik.com.pl. To sklep internetowy, a także firma doradczo-usługowa specjalizująca się w wyposażeniu służącym do monitoringu i działań wywiadowczych. W alfatronik.com.pl zaopatrują się agencje detektywistyczne, agencje państwowe związane z bezpieczeństwem kraju, a także agencje ochrony mienia. Alfatronik.com.pl może polecić także niezawodny i tani podsłuch osobom prywatnym. Pendrive, w którym ukryty jest dyktafon kosztuje niewiele ponad 100 złotych. W razie wątpliwości co do wyboru sprzętu wykwalifikowani specjaliści z alfatronik.com.pl udzielą porady i dobiorą właściwe do sytuacji urządzenie.

Komu potrzebny jest niezawodny i tani podsłuch?

Wbrew pozorom sprzęt tego typu nie jest wyłącznie domeną szpiegów, policjantów czy agentów kontrwywiadu. Urządzenie podsłuchowe warto umieścić we własnej firmie, jeżeli zachodzi podejrzenie wycieku ważnych danych. Można za jego pomocą sprawdzić, czy niepowołane osoby nie przebywają w firmie podczas naszej nieobecności. Zainstalowane w domu pomoże dyskretnie monitorować aktywności nastolatka lub seniora. Niezawodny i tani podsłuch nie służy tylko specjalnym działaniom szpiegowskim ale pomaga w wielu sytuacjach zadbać o bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj