Zależy Ci na czystej wodzie bez posmaku? Nie chcesz katować swojego ciała szkodliwymi związkami pływającymi w wodzie z plastikowych butelek? Dbasz o to, żeby nie generować niepotrzebnych śmieci? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to jonizator wody alkalicznej jest urządzeniem idealnym dla Ciebie!

Żyjemy w czasach zwiększonej świadomości. Swobodny dostęp do informacji sprawia, że mamy większą wiedzę na temat prawidłowej diety oraz pielęgnacji zdrowia. Zaczęliśmy też doceniać rolę odpowiedniego nawodnienia organizmu oraz roli wody dla naszego samopoczucia i ogólnej kondycji fizycznej – a także psychicznej. To dlatego jonizator wody alkalicznej od MediaSklep24.pl cieszy się rosnącą popularnością.

Do tego dochodzi aspekt troski o środowisko. Jonizator wody alkalicznej to proste w obsłudze i poręczne urządzenie, które pozwoli Ci zrezygnować z dużych ilości plastiku. Smak wody jonizowanej przewyższa także smak wody przepuszczanej przez tradycyjne filtry, które nie zawsze radzą sobie z posmakiem wody kranowej, a czasem nawet tworzą środowisko rozwoju bakterii.

Jonizator wody alkalicznej eliminuje szkodliwe związki

Decydując się na jonizator wody alkalicznej nie musisz obawiać się szkodliwych substancji oraz drobnoustrojów. Jonizator za pomocą elektrolizy zwiększa pH wody, a jednocześnie obniża wskaźnik ORP – ujemny wskaźnik ORP świadczy o obecności aktywnego wodoru. Oznacza to eliminacje szkodliwych substancji oraz uzyskanie alkalicznego odczynu wody. Dzięki temu pijąc wodę poddaną procesowi jonizacji czynnie przeciwdziałasz zakwaszeniu organizmu.

Istnieje jonizator wody alkalicznej wyposażony w elektrodę srebrną – Aquator Silver. Korzystają z tego jonizatora otrzymujesz tzw. wodę srebrną – alkaliczną wodę o działaniu bakteriobójczym i odkażającym. Jest to jednak tylko jeden z wysokiej jakości modeli, które przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie.

Jonizator wody alkalicznej – wybierz go razem z nami

Żeby ułatwić Ci wybór jonizatora wody alkalicznej, umieściliśmy w naszej ofercie jedynie jonizatory czołowych producentów na rynku polskim oraz międzynarodowym. Dzięki temu masz pewność, że bez względu na wybór, zawsze trafi do Ciebie produkt najwyższej jakości. Dowodem na to jest gwarancja producenta, która obowiązuje 2-5 lat – w zależności od modelu.

Co jednak odróżnia jeden jonizator wody alkalicznej od drugiego to jego parametry – urządzenia te różnią się od siebie objętością, mobilnością (istnieją modele przenośne i stacjonarne) oraz zakresem funkcji. Warto zwrócić na to uwagę przy składaniu zamówienia.

Poza samym jonizatorem wody alkalicznej w naszej ofercie znajdziesz także środki czyszczące, filtry oraz inne dodatki, które przydadzą Ci się podczas użytkowania jonizatora. Duże zainteresowanie budzą także poradniki dotyczące samego procesu jonizacji wody oraz zalet, które z niego płyną. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj