Współczesne smartfony to urządzenia, które dodatkowo wymagają odpowiednio dobranego etui. Dzięki temu możemy z łatwością ochronić telefony przed uszkodzeniami i zniszczeniem. Wybierając pokrowiec, często możemy być zakłopotani. Aby rozwiać wątpliwości przedstawiamy dzisiaj wszystkie wady i zalety skórzanego etui do iPhone Xr, jak również silikonowe wersje case’ów. Podpowiemy, które z nich są warte użytkowania!

Odpowiednie dopasowanie

Etui powinno być przede wszystkim idealnie dopasowane do naszego telefonu. Ma za zadanie chronić go, dlatego powinno dobrze pasować do rozmiarów i specyficznych kształtów naszego modelu. Doskonałe dopasowanie zapewniają silikonowe rodzaje pokrowców. Nie musimy zdejmować etui, aby ładować telefon, słuchać muzyki, robić zdjęcia lub nagrywać filmy. Jeśli zależy nam jednak na dopasowaniu względem stylu i desingu, to doskonale sprawdzą się skórzane etui do iPhone Xr, które świetnie się prezentują. Dodatkowo pozwalają na odpowiednie dopasowanie do konkretnego modelu telefonu. Stanowią też skuteczną ochronę przed wszelkimi zniszczeniami i uszkodzeniami, które mogą zdarzyć się w czasie użytkowania smartfona.

Trwałość

W związku z tym, że pokrowiec ma przede wszystkim za zadanie chronić nasz telefon, to powinien być odpowiednio odporny i trwały. Dzięki temu sprawi, że użytkowanie naszego smartfona również się poprawi. Plastikowe etui jest prawdopodobne najmniej wytrzymałe i solidne. Mają skłonność do ścierania się. Są podatne na wgniecenia i zadrapania. Wiadomo, że łatwo mogą pęknąć w wyniku uderzenia lub upadku. Dlatego też najlepsze pod względem trwałości będą skórzane etui na iPhone Xr. Zapewniają najlepszą ochronę telefonu, a dodatkowo są solidne i wytrzymałe. Pozwalają na swobodne użytkowanie smartfona bez potrzeby martwienia się o jego stan. Można z łatwością wrzucić je do damskiej torebki i nie martwić się o uszkodzenia.

Stylowe wykończenie

Pod względem desingu każdy z pokrowców spełnia swoją rolę. Silikonowe etui posiadają wiele wzorów, wśród których można swobodnie wybierać. Jeszcze do niedawna skórzane modele cieszyły się jedynie standardowymi wzorami i stonowaną kolorystyką, ale już od pewnego czasu skórzane etui na iPhone Xr można nabyć również w różnorodnych wersjach. Dzięki temu niezwykle potrzebnemu gadżetowi możemy odpowiednio wyrazić siebie. Mamy również możliwość indywidualnego dopasowania swojego projektu, decydując się na naklejki, zdobienia czy brokat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj