Jedziesz w długą podróż pociągiem, za oknem szaro, ponuro i pada deszcz, więc spoglądanie w szybę szybko się nudzi. Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, więc odpalasz Netflixa i… a niech to! Skończył się Twój pakiet gigabajtów. W Orange Flex to nie problem. Jednym kliknięciem możesz dokupić pakiet, zmienić swój Plan na wyższy lub… możesz poprosić swojego znajomego, który także ma Orange Flex, aby przesłał Ci trochę swoich gigabajtów. Teraz on pomoże Tobie, a za jakiś czas będziesz się mógł odwdzięczyć, przelewając gigabajty od siebie. Czyż nie brzmi to jak doskonałe rozwiązanie?

Jak przekazać gigabajty w Orange Flex?

To proste. Istnieją dwa sposoby na przekazanie gigabajtów znajomemu. Ważne, aby on również korzystał z Orange Flex. Wystarczy wybrać opcję „Przekaż GB”, a następnie samodzielnie wpisać numer telefonu osoby, którą chcemy wspomóc internetowym „doładowaniem” lub wybrać jej numer ze swojej książki telefonicznej. Po tym, wystarczy, że wybierzemy ile gigabajtów chcemy przekazać, potwierdzimy nasz wybór i gotowe! Pakiet GB będzie ważny do końca okresu rozliczeniowego odbiorcy.

Plany w Orange Flex

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą – Orange Flex to elastyczna i wygodna oferta, Plan komórkowy w aplikacji mobilnej, którą możemy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore. Aby rozpocząć korzystanie z usług w Orange Flex, nie musimy podpisywać żadnej umowy. Nie musimy nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że pobierzemy aplikację na swój telefon, zarejestrujemy się i aktywujemy nasz numer. Kartę SIM dla naszego numeru otrzymamy kurierem prosto do domu, odbierzemy w salonie Orange bądź zakupimy w jednym z punktów partnerskich. Jeżeli nasze urządzenie mobilne obsługuje technologię eSIM, będzie jeszcze prościej i szybciej. Orange wspiera rozwiązanie eSIM, więc fizyczna karta SIM nie będzie nam w takim przypadku potrzebna.

Orange Flex udostępnia 4 Plany, zawierające nielimitowane minuty, SMSy, MMSy oraz tzw. Social Pass, pozwalający nam na korzystanie z wybranych mediów społecznościowych (TikTok, Instagram, Snapchat, Facebook, Messenger, Twitter, Pinterest, Whatsapp, Viber, a od niedawna również Telegram, ParrotOne) bez zużycia pakietu internetowego. Plany różnią się między sobą liczbą dostępnych GB do wykorzystania co miesiąc:

  • 15 GB za 25 zł miesięcznie,
  • 30 GB za 30 zł miesięcznie,
  • 50 GB za 50 zł miesięcznie,
  • 100 GB za 80 zł miesięcznie.

Istnieje również piąty Plan, w cenie 15 zł miesięcznie, dostępny wyłącznie w ofercie Flex Rodzina. Do wykorzystania mamy w nim nielimitowane SMSy, MMSy i minuty. Plan ten nie zawiera jednak pakietu internetowego ani Social Pass. Dzięki opcji przesyłania gigabajtów, nie stanowi to jednak większego problemu. Zawsze możemy zasilić konto gigabajtami z innego numeru.

Co ważne – Plan, który wybieramy dla siebie, po rejestracji w aplikacji Orange Flex jest tak naprawdę Planem startowym. W dowolnym momencie możemy zmienić nasz Plan na niższy lub wyższy, w zależności od naszych potrzeb.

Orange Flex jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dużo podróżują czy po prostu sporo czasu przebywają poza domem. Dzięki Orange Flex, mogą dostosowywać liczbę GB w pakiecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj