Trudno wyobrazić sobie dzisiaj funkcjonowanie bez komórki. Nie tylko ułatwia ona komunikowanie się, ale jest także źródłem informacji o tym, co dzieje się na świecie. Szukasz telefonu, który będzie niezawodny? Chcesz cieszyć się aplikacjami, które oferuje smartfon? Przypadnie Ci do gustu Samsung Galaxy S10. Cena waha się od 2500 do 4000 tysięcy złotych.

Czym wyróżnia się Samsung Galaxy S10 na tle innych telefonów?

Wyświetlacz Galaxy S10 jest wykonany w technologii OLED, dzięki czemu ma tylko 1 milimetr grubości. Ekran jest praktycznie bezramkowy. Ponadto został on wyposażony w technologię AMOLED, dzięki czemu Samsung S10 nie wymaga podświetlenia. Mimo tego Ty możesz cieszyć się żywymi, atrakcyjnymi dla oka barwami.

Wyświetlacz smartfona Galaxy S10 cechuje się szerokim kątem widzenia i wysokim odwzorowaniem czerni. Bez problemu możesz korzystać z niego na słońcu. Promienie nie wpływają negatywnie na widoczność tego, co znajduje się na ekranie. Smartfon wyróżnia także mniejsze zużycie energii niż wcześniejsze wersje.

Ekran Galaxy 10 ma wbudowany czytnik linii papilarnych, co umożliwia odblokowanie telefonu w pozycji leżącej. Blokada pozwoli na ochronę komórki przed użyciem jej przez inne osoby. Jedyną wadą wyświetlacza jest słaba odporność na mechaniczne uszkodzenia. Jednak w wypadku S10 cena jest adekwatna do zalet i wad tego rozwiązania.

Twórz idealne zdjęcia z Samsungiem S10

Samsung S10 pozwoli Ci na robienie doskonałych zdjęć i filmów. Aparat jest wyposażony w potrójny obiektyw, znajdujący się z tyłu urządzenia. Składa się on z obiektywu podstawowego, szerokokątnego i teleobiektywu. Ten ostatni umożliwia dwukrotne przybliżenie. Co więcej, aparat wykrywa wady złego ujęcia oraz wyświetla sugestie, które pozwolą wykonać dobrą fotografię zarówno w dzień, jak i w nocy. Z kolei z przodu jest podwójny aparat.

Galaxy S10 – pojemność pamięci

Ten model cechuje dobra pamięć wewnętrzna. W przypadku S10 wynosi ona 128 GB. Istnieje możliwość rozszerzenia jej za pomocą karty microSD o 512 GB. Nie musisz więc martwić się o to, że telefon nie będzie prawidłowo działał, bo kończy mu się miejsce. Z kolei 8 GB pamięci RAM pozwoli Ci na szybkie przełączanie aplikacji.

Więcej niż zwykła bateria

Marka Samsung wyposażyła smartfon w wydajną baterię z możliwością szybkiego ładowania. Oznacza to, że telefon będzie gotowy do pracy zdecydowanie szybciej. Dodatkową funkcją jest bezprzewodowa technologia PowerShare. Umożliwia ona dzielenie się energią ze swojej baterii z innymi telefonami.

Samsung Galaxy S10 – cena, którą warto zapłacić za wybrany model

Oprócz Samsunga Galaxy S10 w Neonet jest do wyboru Samsung Galaxy S10 + oraz Samsung Galaxy S10e. Cena tego ostatniego to około 2500 do 3000 tysięcy złotych. Wszystkie wspomniane modele są do siebie zbliżone pod względem wyglądu. Mają szklaną obudową zamkniętą w aluminiowej konstrukcji.

Wskazane urządzenia różnią się wyświetlaczem. W przypadku Galaxy S10 krawędzie ekranu są zakrzywione, z kolei S10e ma płaskie wykończenie. Kwoty, jakie trzeba zapłacić za poszczególne smartfony, nie utrzymują się na jednolitym poziomie. Dla porównania:

  • Galaxy S10+ cena wynosi około 2500-4000 złotych,
  • Samsung Galaxy S10e, cena to 2200 złotych,
  • Samsung Galaxy S10 – cena wynosi 2700 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj