Internetowe moduły realizacji transakcji stanowią duże ułatwienie dla klientów. Ich obsługa jest bowiem niezwykle intuicyjna. Dzięki tego typu rozwiązaniom znacznemu przyśpieszeniu ulega proces zakupu towarów oraz usług.

Platformy

Na rynku istnieje wiele dostawców systemów płatności, wśród których warto wskazać grupę Blue Media. Firma obsługuje większość dostępnych na rynku modułów, m.in. pay by link, BLIK, transfery z użyciem karty płatniczej itd. Systemy te są bezpieczne i sprawdzone, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się o swoje dane. Właściciele e-sklepów mogą obsługiwać moduły za pomocą jednego panelu administracyjnego. Procesy te są przy tym zautomatyzowane. System płatności umożliwia integrację poprzez adresu URL w nowej karcie przeglądarki lub korelację „w tle”. W drugim przypadku klient przekierowywany jest przez partnera na stronę banku lub dedykowaną witrynę usługodawcy.

Szybkie metody płatności

Przelewy automatyczne to jedna z najszybszych metod realizacji transakcji. Klient musi jedynie wybrać odpowiedni towar, zaznaczyć właściwą opcję płatności i kliknąć w logo swojego banku. Następny etap to zalogowanie się do konta. Dane do przelewu zostają automatycznie wygenerowane przez system. Operacja zostaje zatwierdzona po wprowadzeniu przez użytkownika kodu autoryzującego.

Dużą popularnością użytkowników cieszy się metoda one click payment. Płatności jednym kliknięciem umożliwiają zakup towaru za pomocą karty płatniczej, której dane przechowywane są przez system po wyrażeniu zgody użytkownika na ich zapisanie. Klient nie musi logować się do swojego konta bankowego ani wprowadzać ręcznie danych do przelewu. Transakcja zostaje zatwierdzona za pomocą jednego kliknięcia myszki.

Podobne udogodnienie dostępne jest dla użytkowników systemu BLIK. Po wyrażeniu zgody na zapisanie danych karty nie trzeba wprowadzać sześciocyfrowego kodu przy kolejnych zakupach.

Płatności online są proste, szybkie i wygodne. Systemy te z łatwością można zintegrować z platformą sklepu internetowego. W sektorze tym nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania. Nic dziwnego, że tyle osób korzysta z internetowych form płatności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj