Instagram to bardzo popularny serwis społecznościowy, na którym można publikować zdjęcia. Wiele osób traktuje go jako prywatny album pełen fotografii uwieczniających miłe i ważne chwile. Zastanawiasz się, jak założyć konto na Instagramie? Oto instrukcja krok po kroku, jak to zrobić.

Zakładanie konta na komputerze

Konto na Instagramie można założyć na komputerze. Wystarczy wpisać adres: instagram.com, a następnie w okienku wpisać wymagane dane. Są to:

adres e-mail;

nazwa użytkownika (wybiera się ją samodzielnie);

– zdefiniowane przez siebie hasło.

Po wyborze opcji Zarejestruj się, na wskazany adres e-mail zostanie dostarczona wiadomość z serwisu, znajdzie się tam link prowadzący do potwierdzenia rejestracji. Można też skorzystać z możliwości logowania przez Facebook, a więc wykorzystując swoje konto na tym portalu.

Zakładanie konta na smartfonie

Aby założyć konto na Instagramie na smartfonie, najpierw należy pobrać aplikację. Po jej uruchomieniu na ekranie pojawi się opcja Zarejestruj się przy użyciu adresu e-mail lub numeru telefonu (system Android), a w przypadku iPhone’a: Utwórz nowe konto. Po wprowadzeniu danych konieczne będzie ustalenie swojej nazwy i hasła. W razie potrzeby możemy skorzystać z możliwości założenia konta przez Facebook, wystarczy się tam zalogować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj