Google Translator to darmowy tłumacz od Google. Niegdyś używany głównie na komputerach stacjonarnych. Dziś aplikację tę posiada chyba każdy użytkownik smartfona. Jest ona szczególnie popularna wśród osób, które bardzo często podróżują. Tłumacz Google ma w swojej bazie danych większość, jeśli nie wszystkie języki świata. Jest też bardzo prosty w użyciu nawet dla osób, które nie mają na co dzień do czynienia z takimi programami. By przetłumaczyć tekst na inny język wystarczy wpisać dane słowo lub zdanie do programu, a następnie wybrać język na jaki ma być ono przetłumaczone.

Wiele przydatnych funkcji programu

Część osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele przydatnych funkcji posiada tłumacz Google. Jedną z najbardziej przydatnych jest opcja tłumaczenia za pomocą głosu. Wystarczy wypowiedzieć zdanie w naszym języku a program automatycznie je przetłumaczy. Działa to też w drugą stronę i przydaje się w sytuacji kiedy jesteśmy za granicą. Wystarczy by obcokrajowiec wypowiedział do mikrofonu naszego telefonu komórkowego zdanie w swoim języku a zostanie ono błyskawicznie przetłumaczone na język polski. To jedna z wielu przydatnych funkcji programu, który pomaga milionom ludzi na całym świecie.

google translate api, googel translate, goo translate, google translate english to polish, google translate pl, translate spanish to english, translate english to spanish, translate english to french, google translate website, http translate google pl, translate googl, angular translate, goggle translate, translate english, google translate app, translate niemiecki, translate english polish, translate to polish, tłumacz translate, diki translate, google translate site, translate g, translate english to german, tlumacz google translate, google translate english to french,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj